حمل و نقل نخاله‏ همدان

حمل و نقل نخاله چیست؟

حمل و نقل نخاله چیست؟ تا حالا فکر کرده‌اید که این همه مصالح ساختمانی که بعد از تخریب یک سازه ایجاد می‌شود چه سرنوشتی دارند؟ به پسماند و بقایای مصالحی که بعد از تخریب سازه‌ها به جا می‌مانند نخاله های ساختمانی می‌گویند. حتی در یک بازسازی ساده هم با حجم زیادی از نخاله روبرو خواهید شد که فکرش را هم نمی‌کردید. حجم نخاله‌ها معمولا متناسب با نوع سازه تخریب شده و بزرگی آن می‌باشد. حمل و نقل نخاله کار آسانی نیست. به همین دلیل این کار اغلب توسط نیروی متخصص و شرکت‌های خدمات ساختمانی انجام می‌شود. در واقع حمل و نقل نخاله های ساختمانی معمولا یکی از خدماتی هستند که اجرای آن‌ها توسط این شرکت‌ها انجام می‌شود. شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌توانید یک متخصص مجرب با تجهیزات مناسب برای این کار پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به نکات خوبی درباره حمل و نقل نخاله و خدمات آنلاین مربوط به آن اشاره کنیم.

چه زمانی نیاز به حمل و نقل نخاله دارید؟

تخریب ساختمان و یا هر سازه‌ دیگری نخاله به همراه دارد. این تخریب ممکن است به صورت عمدی و با هدف تعمیرات یا بازسازی انجام شود که در چنین شرایط لازم است تا برای جلوگیری از انباشته شدن پسماند‌ها و ضایعات ساختمانی در محل پروژه و معابر، جمع آوری نخاله همزمان با تخریب انجام گیرد.

همچنین تخریب ممکن است به دلیل وقایع طبیعی مثل زلزله یا حوادث غیر مترقبه‌ای مثل آتش‌سوزی رخ دهد. در چنین شرایطی نیز با حجم زیادی از نخاله مواجه خواهیم بود که باید هر چه سریع‌تر جمع‌آوری شوند.

مطلب پیشنهادی:بازیافت نخاله‌ های ساختمانی و تاثیرات آن در ایران و جهان

تیم تخصصی کلینیک یدی
مشاوره و کارشناس حضوری

خدماتی که متخصصین حمل و نقل نخاله ارائه می‌دهند شامل چیست؟

در ادامه به طور خلاصه به برخی از خدماتی که توسط شرکت‌های حمل و نقل نخاله ارائه می‌شود اشاره می‌کنیم:

  • خاکبرداری انواع نخاله‌ها
  • جمع‌آوری ضایعات ساختمانی
  • حمل و انتقال نخاله و ضایعات ساختمانی از داخل طبقات و زیرزمین توسط کارگر
  • بارگیری و حمل و نقل نخاله های ساختمانی با نیسان، کامیون، خاور و کمپرسی
  • اجاره ماشین‌آلات خاکبرداری، بیل، بابکت (مینی‌لودر) جهت تخریب در پروژه‌های ساختمانی
  • جابهجایی مصالح ساختمانی
  • تخریب و خاکبرداری
  • برش‌کاری آهن‌آلات