سیمان کاری‏ همدان

سیمان کاری چیست؟

سیمان ماده ای ست بسیار مقاوم و چسبنده و یکی از مصالح بسیار کاربرد و مهم در ساختمان سازی به حساب می آید. سیمان کاری در بخش های مختلف کارهای ساختمانی نظیر زیرسازی ها و ساخت نما کاربرد بسیار زیادی دارد. مثلا سیمانکاری کف و دیوار ها برای هموار کردن و عایقکاری پیش از اجرای سنگ کاری یا کاشی کاری، و همچنین سیمان کاری نمای رومی یا نمای سیمان شسته از جمله این کاربردها هستند. سیمان سیاه و سیمان سفید دو نوع از رایج ترین انواع سیمان می باشند. از سیمان سفید بیشتر به عنوان دوغاب برای بندکشی سنگ نمای ساختمان و همچنین بندکشی کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی، آشپزخانه یا دیگر نقاط ساختمان استفاده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را درباره سیمان کاری و خدمات آنلاین آن بیان کنیم.

مطلب پیشنهادی: سیمانکاری نما، مراحل سیمان کاری دیوار

در چه صورت به سیمان کار نیاز دارید؟

به طور کلی استفاده از خدمات سیمان کاری پای ثابت ساخت هر بنا می باشد. سیمان کاری در تمامی مراحل زیرسازی، نازک کاری و نما کاربرد دارد. سیمان ها انواع مختلفی دارند و هر یک با توجه به نوعشان در مراحل مختلف به کار برده می شوند. به عنوان مثال سیمان کاری دیوار ساختمان، سیمانکاری کف حیاط، سیمان کاری حیاط، سیمان کاری سقف، سیمانکاری با اهداف زینتی، دیوار چینی، سیمان کاری و بتن ریزی پی، ساخت سازه های دریایی، ساخت و ساز های جاده ای، ساخت موانع در جاده ها، و همچنین ساخت سازه هایی مثل پل ها و سد ها از جلمه مواردی ست که در آن ها استفاده از انواع سیمان و سیمان کاری ضرورت دارد. برای اجرای اصولی و درست سیمان کاری در چنین شرایطی همواره وجود متخصصین سیمان کاری و استادکار های حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تمامی خدمات سیمان کاری توسط متخصصین حاذق در کارگشا نیز ارائه می شود.

مطلب پیشنهادی: اجرای اندودهای سیمانی، نحوه سیمان کاری دیوارهای داخلی

تیم تخصصی کلینیک یدی
مشاوره و کارشناس حضوری

روش کلی محاسبه قیمت سیمان کاری

اولین و مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت سیمان کاری، نوع پروژه و متراژ آن است. در ادامه به برخی از عوامل موثر بر روی هزینه سیمانکاری اشاره می کنیم:

  • نوع سیمان کاری (سیمان کاری کف، دیوار یا انواع سیمان کاری نما)
  • مساحت سیمان کاری
  • نوع مصالح و سیمان مورد استفاده (سیمان سفید، سیمان سیاه، سیمان تگری، سیمان رنگی و …)
  • ابزارآلات مورد نیاز برای سیمانکاری
  •  مدت زمان  اجرای سیمانکاری
  • نیاز به زیرسازی در صورت نیاز
  • هزینه داربست در صورت نیاز به کار در ارتفاع