2323323

کاشی کاری و سرامیک کاری همدان

نصب کاشی و سرامیک و کاربردهای آن

نصب کاشی و سرامیک – کاشی و سرامیک یکی از مصالح بسیار مهم و کاربردی در ساختمان سازی هستند که اغلب به عنوان کفپوش و دیوارپوش در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. کاشی کاری و سرامیک کاری مزیت هایی دارند که آن ها را محبوب کرده است. مثلا سازگاری با طبیعت، ماندگاری بالا، نصب سریع و آسان، امکان نصب بر روی سطوح مختلف، امکان نظافت و شستشوی آسان، تنوع بسیار زیاد و قیمت مناسب از جمله مزیت های نصب کاشی و سرامیک به حساب می آیند. همچنین تنوع بسیار زیاد و طرح های مختلف کاشی و سرامیک موجب استفاده از آن ها در سبک های مختلف طراحی و دکوراسیون داخلی شده است. نصب اصولی کاشی و سرامیک و همچنین توجه به ظرافت و زیبایی در کاشیکاری و سرامیک کاری بسیار مهم می باشد. به همین دلیل توصیه می شود که حتما این کار توسط یک کاشی کار و سرامیک حرفه ای انجام شود. خدمات کاشی کاری در تهران و شهرهای دیگر به وفور انجام می شود اما پیدا کردن یک کاشی کار و سرامیک کار حرفه ای ممکن است کمی سخت به نظر برسد. در ادامه قصد داریم تا بهترین روش برای پیدا کردن یک کاشی کار خوب را به شما نشان دهیم.

مطلب پیشنهادی:کاشی و سرامیک، المان های زیبایی بخش ساختمان

تیم تخصصی کلینیک یدی
مشاوره و کارشناس حضوری

هزینه نصب کاشی و سرامیک چگونه محاسبه می شود؟

معمولا رایج است که قیمت کاشیکاری و سرامیک کاری بر اساس متر مربع محاسبه می شود. اما علاوه بر متراژ، عوامل دیگری نیز بر روی هزینه نصب کاشی و سرامیک اثر دارند. به عنوان مثال اگر کاشی و سرامیک درجه یک و مرغوب تری بخرید، هزینه سرامیک کاری و کاشی کاری نیز به همان نسبت برایتان گران تر تمام می شود. علاوه بر این قیمت مصالح در شهرهای مختلف متفاوت است و این امر می تواند بر روی هزینه کاشی کاری و هزینه سرامیک کاری موثر باشد. همچنین در بسیاری از مواقع به دلایلی مثل تخریب، نصب کاشی و سرامیک نیاز به زیرسازی دارد که در اینصورت نیز نرخ اجرای کاشی و سرامیک برایتان بیشتر تمام می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک که در سایت کیلینک یدی قرار داده شده مراجعه کنید.

به این نکات در هنگام نصب کاشی و سرامیک دقت کنید

یک نکته ی بسیار مهم در اجرای سرامیک و کاشی این است که در انتخاب طرح آن ها و ابعادشان توجه زیادی کنید. زیرا تاثیر بسیار زیادی بر روی طراحی فضای مورد نظرتان دارند و به راحتی نمی توانید آن ها را تغییر دهید. مثلا طراحی مدرن نیازمند سرامیک کاری و کاشیکاری مدرن است که به این امر باید در هنگام خرید کاشی و سرامیک دقت کنید. در نتیجه توصیه می شود که با یک دیزاینر و طراح با تجربه مشورت کرده و در این زمینه تحقیق کنید. برای این منظور نیز می توانید از مقالات موجود در بخش مطالب سایت کیلینک یدی استفاده نمایید. علاوه بر این توصیه می شود که در انجام کارهای مقدماتی سرامیک کاری و کاشی کاری از جمله برش دقیق آن ها و همچنین اندازه گیری های صحیح دقت کنید. درست است که یک استادکار ماهر به همه‌ی این ظرافت کاری ها توجه می کند اما بهتر است که خودتان نیز حواستان را جمع کنید.