اجرای کارهای چوبی و نجاری همدان

چوب و نجاری

امروزه استفاده از انواع سازه های چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای نما نه تنها که از مد نیفتاده، بلکه بیش از پیش طرفدار پیدا کرده است. پر واضح است که استفاده از چوب و دست سازه های چوبی همواره طرفداران خودش را دارد. پس هنوز هم چه بسا که بیشتر از گذشته برای انجام کارهای چوبی و نجاری و همچنین اجرای ایده های خلاقانه با چوب، نیاز به وجود نجارهای ماهر و با تجربه احساس می گردد. به ویژه اگر ایده های منحصر به فردی داشته باشید که بخواهید آن ها را به بهترین نحو بر روی چوب اجرا کنید. در چنین شرایطی به سراغ کدام نجار می روید؟ بهترین و با مهارت ترین نجار برای اجرای کارهای چوبی و نجاری را چگونه پیدا می کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا مطمئن ترین راه را برای پیدا کردن یک نجار حرفه ای به شما نشان دهیم.

در چه صورت به یک نجار نیاز دارید؟

به وسایل خانه خود نگاه کنید! کدام یک از وسایل شما چوبی هستند؟ بدون شک در اطراف شما دست کم یکی از انواع درب های چوبی، کمد های چوبی، دراور و ویترین چوبی، میز و صندلی های چوبی، مبلمان چوبی، میز تلویزیون چوبی و همچنین بسیاری دیگر از وسایل دکوراتیو و غیر دکوراتیو چوبی وجود دارند که برای ساخت و تعمیر هر یک از آن ها نیاز به یک نجار خوب و با تجربه دارید. هر چقدر هم که وسیله‌ی با ارزش تری داشته باشید، ترجیح می دهید که تعمیر آن را به یک نجار کاربلدتر و با تجربه تر بسپارید. پس نیاز به پیدا کردن یک نجار حرفه ای برای اجرای کارهای چوبی و نجاری بسیار ضروری است.

تیم تخصصی کلینیک یدی
مشاوره و کارشناس حضوری

هزینه نجاری چگونه محاسبه می شود؟

علاوه بر تاثیر مستقیم سابقه، شهرت و خوشنامی نجار، دو عامل بسیار مهم دیگر نیز بر روی قیمت نجاری اثر می گذارند. میزان جزئیات و پیچیدگی طرح مورد نظر و همچنین نوع چوب های مورد استفاده در کار، هر یک یه طور جداگانه تاثیر مستقیمی بر روی هزینه اجرای کارهای چوبی و نجاری دارند. ما لیستی از قیمت های مربوط به کارهای چوبی و نجاری و همچنین قیمت انواع چوب را در اختیارتان گذاشته ایم که می تواند راهنمای شما باشد.

خدماتی که یک نجار ارائه می دهد شامل چیست؟

ساخت و تعمیر انواع درب و پنجره چوبی؛ طراحی، ساخت و یا تعمیر انواع دراور، بوفه، ویترین، کمد دیواری و کتابخانه؛ طراحی، ساخت و تعمیر انواع سرویس چوب شامل مبلمان، میز ناهار خوری و سرویس خواب، ساخت دکور مغازه ها، ساخت انواع کابینت های چوبی و همچنین بسیاری دیگر از مصنوعات چوبی از جمله خدماتی ست که توسط یک نجار ارائه می شود. به عبارتی دیگر می توان گفت که تشخیص و انتخاب چوب مناسب برای کار مورد نظر، طراحی کار مورد نظر در صورت نیاز، برش دادن قطعات کار و سرهم کردن آن ها و به طور کلی ساخت و تعمیر کلیه‌ی سازه های چوبی از جمله خدماتی هستند که یک نجار ارائه می دهد. بد نیست بدانید که بسیاری از نجار های حرفه ای ممکن است در خراطی، منبت کاری و یا معرق کاری نیز در کنار اجرای کارهای چوبی و نجاری مهارت داشته باشند. همچنین ممکن است که هر نجار تنها در یک مورد از خدمات ذکر شده مثلا در ساخت کابینت و یا ساخت مبلمان، متخصص و حرفه ای باشد.